ЗалиНаш паб знаходиться в центрі міста, біля міськвиконкому. Його ви можете упізнати за червоними дверима, та по оригінальному бірюзовому фасаду, який вже став місцевою пам'яткою у городян. Коли ви зайдете в перший зал - "Віскіхолл" вас обов'язково здивує стіна з декоративними елементами які привезені з різних куточків планети, це гордість нашої команди. Тут вас зустріне наш вічно молодий офіціант Сер Беррімор, який обов'язково запропонує вам випити пива або вишуканого віскі.

Ви можете залишитися тут, за барною стійкою, а можете піднятися на балкон - "Белетаж" з затишним каміном і старовинними стільцями. Другий зал - "Бельвідер" , перекладається як зал на першому поверсі з вікнами і виходом на літню терасу. Він прикрашений сувенірами наших клієнтів, яких ми дуже цінуємо.

Якщо ви хочете здивувати невелику кампанію 5 - 6 чоловік, то ми запрошуємо вас в нашу таємну кімнату в підвалі, де ви можете насолоджуватися вечором біля каміна. Якщо ваша компанія до 10 осіб, ласкаво просимо на оригінальне горище з сан.вузлом - бібліотекою.
У теплу пору вітаємо на літньому майданчику . До ваших послуг 4 столика де можна насолоджуватися свіжим повітрям, смачним хоспер меню і елітним алкоголем в самому центрі міста Кропівницький.
EnglishRussianUkrainian